KONST / Litografier / Färglitografi 12332063
nr 1233 2063
Lars Huck Hultgren
(f. 1931), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 34/280, Stilleben, 43x36
Lars Huck Hultgren, svensk målare, grafiker och skulptör född 1931.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 februari 2019
kl 18:12:37
4/2 17:19:35
Lars Huck Hultgren
Läs mer om Lars Huck Hultgren